Crowdfire

Android için Twitter ve Instagram Yönetimi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma Codigami Inc.
Crowdfire uygulaması ile Twitter ve Instagram hesabınızı yöneterek daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Crowdfire uygulaması ile Twitter ve Instagram hesabınızı yöneterek daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan uygulama pek çok kullanışlı özellik ve kullanımı kolay bir arayüz ile Android kullanıcıların karşısına çıkıyor. Uygulamayı kullanarak Twitter ve Instagram hesaplarınızı çok daha etkin bir şekilde yönetebilir, her iki sosyal ağda da sizi geri takip etmeyenleri görebilirsiniz. Bu sayede sizi takip etmeyen kişileri takipten çıkarabilirsiniz.

Bunun yanı sıra son zamanlarda sizi takip etmeye başlayan veya takip etmeyi bırakan kullanıcıları da inceleyebilir, hesabınızın popülerliğini analiz edebilirsiniz. Ayrıca uygulamada yer alan bir diğer özellik ise kimi takip ederseniz, o kişinin sizi takip etme ihtimalinin ne kadar olduğunu da görebilirsiniz. Bu sayede doğru kişileri takip ederek takipçi kazanabilirsiniz.

Uygulamada yer alan Kara Liste özelliğini kullanarak iletişim halinde olmak istemediğiniz kişileri bu listeye ekleyerek engel koyabilir, Beyaz Liste özelliğini kullanarak bu listeye eklediğiniz kişilerin sizi engellemelerinin önüne geçebilirsiniz. Ayrıca sizi yeni ekleyen kişilere otomatik mesaj gönderebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Crowdfire indir
DİĞER SÜRÜMLER